Menu
Nákupný košík

Spoznajte liturg.com

Náš internetový obchod gréckych liturgických predmetov začal svoju činnosť začiatkom januára 2009. Jeho vzniku predchádzalo dvojročné „testovanie“ kvality tovaru a spoľahlivosti gréckych dodávateľov – výrobcov tovaru. Tovar, ktorý ponúkame je overenej kvality, je vyrábaný v tradičných gréckych umeleckých dielňach, ktoré sa výrobou liturgických predmetov zaoberajú už desaťročia.

Náš internetový obchod gréckych liturgických predmetov je najväčším svojho druhu v Strednej Európe. Okrem Slovenska, nemalú zákaznícku podporu máme aj v Čechách, Nemecku, Rakúsku, ale aj v mimoeurópskych krajinách ako sú Spojené štáty Americké, Kanada atď. Naším cieľom bolo a stále je vybrať ten najkvalitnejší, jedinečný a cenovo prístupný tovar. Počas celej doby činnosti nášho internetového obchodu sa snažíme nepretržite obohacovať ponuku tovarov a prinášať vám tak stále zaujímavý a kvalitný tovar.

Pokiaľ máte záujem o nejaký produkt, ktorý sa v našej ponuke nenachádza, požiadajte nás o neho. Budeme sa snažiť, aby sme vaše požiadavky uspokojili.

 • Kancelária - sklad:
  Kavečianska cesta 41
  040 01 Košice-Sever
  Slovensko
 • MHD bus č. 29, zastávka Štrbská
 • GPS súradnice: 48.75370, 21.23887
 • Firemné údaje:
  Ing. Marcela Tornikidis-HELIOS
  Huncovská 3947/14A, 040 01 Košice-Sever 
  IČO: 43571484
  DIČ: SK1033568624
  Číslo živnostenského registra: 860-15255
Tento web používa cookies
Na našich webových stránkach pouužívame Cookies, aby sme Vám ponúkli optimálne zobrazenie webovej stránky a na vylepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií...